Čas na serveru 18:29:49

Trávy

Id: 339501

Trávy

  •  / Trávy / Ota Janeček
  •  / Trávy / Ota Janeček
  •  / Trávy / Ota Janeček
  •  / Trávy / Ota Janeček

kombinovaná technika/akvarel/pastel/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 4664x

Vyvolávací cena:

44 680

Účastníci: 24