Čas na serveru 14:49:47

Trávy v krajině

Id: 170113

Trávy v krajině

  •  / Trávy v krajině / Ota Janeček

olej/dřevěná deska, rozměr 11,5 cm x 24 cm, signováno vpravo dole a na zadní straně, poškozený rám

zobrazeno: 1603x

Vyvolávací cena:

10 500