Čas na serveru 04:29:15

Trávy v mlze

Id: 332402

Trávy v mlze

  •  / Trávy v mlze / Ota Janeček

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 33 cm, značeno a datováno 1951 vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2438x

Vyvolávací cena:
4 800

24 000