Čas na serveru 16:13:50

Tři meče

Id: 370212

Tři meče

  •  / Tři meče / Ota Janeček
  •  / Tři meče / Ota Janeček
  •  / Tři meče / Ota Janeček

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 25,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1124x

Vyvolávací cena:

14 000