Čas na serveru 03:29:27

Tvář

Id: 1528

Tvář

  •  / Tvář / Ota Janeček
  •  / Tvář / Ota Janeček
  •  / Tvář / Ota Janeček

linoryt/papír, č. 29/50, rozměr ve výřezu 22,5 x 11,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2155x

Vyvolávací cena:
1 100

2 101