Čas na serveru 20:53:38

Tvar

Id: 78502

Tvar

  •  / Tvar / Ota Janeček
  •  / Tvar / Ota Janeček
  •  / Tvar / Ota Janeček

kombinovaná technika/olej/tempera/karton, velikost malby 45 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno 1967, zaskleno, dekorativně adjustováno, PO

zobrazeno: 1961x

Vyvolávací cena:

40 000