Čas na serveru 02:50:03

Úkryt

Id: 6022

Úkryt

  •  / Úkryt / Ota Janeček
  •  / Úkryt / Ota Janeček
  •  / Úkryt / Ota Janeček
  •  / Úkryt / Ota Janeček

olej/plátno, rozměr 61 x 46 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1977, původní stav, majitelem získáno přímo od autora

zobrazeno: 3695x

Vyvolávací cena:
12 000

67 000

Příhozy: 53