Čas na serveru 14:20:49

Úlek bílého ptáka

Id: 27610

Úlek bílého ptáka

  •  / Úlek bílého ptáka / Ota Janeček

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 1977, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3834x

Vyvolávací cena:
30 000

120 000