Čas na serveru 14:31:51

Úplněk

Id: 61602

Úplněk

  •  / Úplněk / Ota Janeček
  •  / Úplněk / Ota Janeček
  •  / Úplněk / Ota Janeček

kombinovaná technika/papír, rozměr 20 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, signováno i na zadní straně, původní stav, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2539x

Vyvolávací cena:

20 000