Čas na serveru 02:46:51

Vejce letící přesně na čas

Id: 363001

Vejce letící přesně na čas

  •  / Vejce letící přesně na čas / Ota Janeček

olej/plátno, rozměr 40 x 35 cm, značeno uprostřed dole s datací 1977, autorsky popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám

zobrazeno: 3125x

Vyvolávací cena:

110 000

Příhozy: 71