Čas na serveru 23:12:36

Velká láska

Id: 282804

Velká láska

  •  / Velká láska / Ota Janeček
  •  / Velká láska / Ota Janeček
  •  / Velká láska / Ota Janeček
  •  / Velká láska / Ota Janeček

kombinovaná technika/kvaš/akvarel/pastel/ruční papír, rozměr listu 59 x 41,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně věnování viz foto, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2068x

Vyvolávací cena:

85 000

Příhozy: 63