Čas na serveru 10:09:36

Vlaštovka

Id: 112501

Vlaštovka

  •  / Vlaštovka / Ota Janeček
  •  / Vlaštovka / Ota Janeček
  •  / Vlaštovka / Ota Janeček
  •  / Vlaštovka / Ota Janeček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 85, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně potvrzení pravosti synem autora

zobrazeno: 2540x

Vyvolávací cena:

38 500

Příhozy: 53