Čas na serveru 10:06:37

Všechny barvy podzimu

Id: 309601

Všechny barvy podzimu

  •  / Všechny barvy podzimu / Ota Janeček

kombinovaná technika/pastel/akvarel/papír, rozměr listu 57 x 41 cm, popsáno a značeno vpravo dole, věnování včetně datace na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3666x

Vyvolávací cena:

86 000

Příhozy: 75