Čas na serveru 22:51:50

Výstavní plakát

Id: 86410

Výstavní plakát

  •  / Výstavní plakát / Ota Janeček

litografie/papír, rozměr 70 x 44,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole vlastní rukou, č. 131/200, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 1584x

Vyvolávací cena:

3 100