Čas na serveru 16:10:56

Z cest po Francii

Id: 255101

Z cest po Francii

  •  / Z cest po Francii / Ota Janeček

kombinovaná technika/tempera/pastel/karton, rozměr listu 27 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1794x

Vyvolávací cena:
4 800

7 500