Čas na serveru 12:43:28

Z cyklu V travách

Id: 322705

Z cyklu V travách

  •  / Z cyklu V travách / Ota Janeček

kombinovaná technika/pastel/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 30 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek Dílo, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 1699x

Vyvolávací cena:
4 800

36 000

Účastníci: 20