Čas na serveru 11:34:47

Žabka

Id: 289303

Žabka

  •  / Žabka / Ota Janeček
  •  / Žabka / Ota Janeček
  •  / Žabka / Ota Janeček

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 24,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 12388x

Vyvolávací cena:
4 800

60 400

Účastníci: 22

Příhozy: 66