Čas na serveru 01:02:48

Zahleděná s ptáčkem na rameni

Id: 484806

Zahleděná s ptáčkem na rameni

  •  / Zahleděná s ptáčkem na rameni / Ota Janeček

kolorovaná serigrafie/ruční papír, rozměr listu cca 29,5 x 21 cm, značeno na pravé straně, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 462x

Vyvolávací cena:

2 800

2024,09-1,09,19,32,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu