Čas na serveru 05:31:39

Zamyšlená

Id: 391706

Zamyšlená

  •  / Zamyšlená / Ota Janeček
  •  / Zamyšlená / Ota Janeček
  •  / Zamyšlená / Ota Janeček

uhel/papír, rozměr ve výřezu 63 x 36,5 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 1085x

Vyvolávací cena:

10 666