Čas na serveru 13:30:04

Zamyšlená

Id: 2065

Zamyšlená

  •  / Zamyšlená / Ota Janeček
  •  / Zamyšlená / Ota Janeček
  •  / Zamyšlená / Ota Janeček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 56,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1957, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 4075x

Vyvolávací cena:

8 055