Čas na serveru 07:00:53

Západ slunce

Id: 364702

Západ slunce

  •  / Západ slunce / Ota Janeček

kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 6395x

Vyvolávací cena:
2 800

44 000

Účastníci: 23

Příhozy: 78