Západ slunce
Id: 499403
barevný lept/ruční papír, rozměr listu cca 51 x 36 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 1012x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 000 Kč
2024,05-1,14,21,31,00
minimální příhoz 500 Kč