Čas na serveru 14:57:52

Zasněná

Id: 291706

Zasněná

  •  / Zasněná / Ota Janeček
  •  / Zasněná / Ota Janeček
  •  / Zasněná / Ota Janeček

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 19,5 cm, značeno ve spodní části, datováno a popsáno věnováním v ploše, list byl v minulosti přeložen, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 1541x

Vyvolávací cena:

16 000