Čas na serveru 14:40:37

Zasněná

Id: 6006

Zasněná

  •  / Zasněná / Ota Janeček
  •  / Zasněná / Ota Janeček
  •  / Zasněná / Ota Janeček

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 21 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitelem získáno přímo od autora

zobrazeno: 2661x

Vyvolávací cena:

13 000