Čas na serveru 14:44:05

Žďár

Id: 27618

Žďár

  •  / Žďár / Ota Janeček
  •  / Žďár / Ota Janeček
  •  / Žďár / Ota Janeček

kombinovaná technika/papír, rozměr výřezu 25,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 88, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1411x

Vyvolávací cena:

15 500