Čas na serveru 17:14:48

Žena

Id: 351302

Žena

  •  / Žena / Ota Janeček
  •  / Žena / Ota Janeček
  •  / Žena / Ota Janeček

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška bronzové plastiky cca 67 cm, celková výška včetně podstavce cca 70 cm, značeno, datováno a číslováno 3/5 na podstaci

zobrazeno: 4307x

Vyvolávací cena:
11 000

110 000

Účastníci: 20

Příhozy: 80