Čas na serveru 15:33:41

Žena v šátku

Id: 319201

Žena v šátku

  •  / Žena v šátku / Ota Janeček

olej/plátno, rozměr 47 x 42 cm, neznačeno, autorsky popsáno na zadní straně, uvedeno v soupisu díla, rámováno

zobrazeno: 2774x

Vyvolávací cena:

33 000