Čas na serveru 06:52:55

Zimní trávy

Id: 217102

Zimní trávy

  •  / Zimní trávy / Ota Janeček
  •  / Zimní trávy / Ota Janeček
  •  / Zimní trávy / Ota Janeček
  •  / Zimní trávy / Ota Janeček

kombinovaná technika/ruční papír, rozměr listu 23 x 28,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně katalogové číslo

zobrazeno: 2558x

Vyvolávací cena:

42 000

Účastníci: 18

Příhozy: 58