Čas na serveru 23:24:34

Zlunce a Země

Id: 394601

Zlunce a Země

  •  / Zlunce a Země / Ota Janeček

kombinovaná technika, olej/lepenka, rozměr 30 x 42 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, uvedeno v soupisu díla pod č. 3829

zobrazeno: 3687x

Vyvolávací cena:

146 000

Příhozy: 49