Čas na serveru 23:23:31

Zpívající ptáček

Id: 330701

Zpívající ptáček

  •  / Zpívající ptáček / Ota Janeček

kombinovaná technika/akvarel/pastel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3694x

Vyvolávací cena:

67 000

Účastníci: 27

Příhozy: 73