Čas na serveru 08:15:32

Ota Pokorný
Na procházce

Id: 41508

Na procházce

  •  / Na procházce / Ota Pokorný

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 22,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 34, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2539x

Vyvolávací cena:
400

1 600