Čas na serveru 00:35:25

Otakar Číla
Albánský bojovník

Id: 231105

Albánský bojovník

  •  / Albánský bojovník / Otakar Číla

olej/karton, rozměr 67 x 50 cm, značeno a popsáno vpravo dole, lokálně poškozená a znečištěná malba, na zadní straně autorský štítek, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 716x

Vyvolávací cena:

6 000