Čas na serveru 13:36:57

Otakar Číla
Albánský bojovník

Id: 385201

Albánský bojovník

  •  / Albánský bojovník / Otakar Číla

olej/karton, rozměr 66 x 50,5 cm, značeno a popsáno vpravo dole, zaskleno, poškozený původní řezaný rám

zobrazeno: 457x

Vyvolávací cena:

16 500