Čas na serveru 06:35:48

Otakar Číla
Albánský chlapec

Id: 231119

Albánský chlapec

  •  / Albánský chlapec / Otakar Číla

olej/karton, rozměr 66 x 50 cm, značeno a popsáno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, stav viz foto

zobrazeno: 3167x

Vyvolávací cena:

15 500

Příhozy: 52