Čas na serveru 01:20:38

Otakar Číla
Albánský chlapec

Id: 231119

Albánský chlapec

  •  / Albánský chlapec / Otakar Číla

olej/karton, rozměr 66 x 50 cm, značeno a popsáno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, stav viz foto

zobrazeno: 2693x

Vyvolávací cena:

15 500

Příhozy: 52