Čas na serveru 19:08:56

Otakar Číla
Benáres

Id: 147402

Benáres

  •  / Benáres / Otakar Číla
  •  / Benáres / Otakar Číla
  •  / Benáres / Otakar Číla

olej/karton, rozměr 49 x 69 cm, signováno vlevo dole, oděrky na novodobém rámování

zobrazeno: 1711x

Vyvolávací cena:

16 500