Čas na serveru 23:08:28

Otakar Číla
Koroptve v zimě

Id: 436101

Koroptve v zimě

  •  / Koroptve v zimě / Otakar Číla

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1823x

Vyvolávací cena:

56 000

Příhozy: 74