Čas na serveru 15:24:16

Otakar Číla
Kostel v Ochridu

Id: 159708

Kostel v Ochridu

  •  / Kostel v Ochridu / Otakar Číla

olej/dřevěná deska, rozměr 32 x 45 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, nově rámováno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 12129x

Vyvolávací cena:

25 000