Čas na serveru 14:55:29

Otakar Číla
Lovecké zátiší

Id: 200201

Lovecké zátiší

  •  / Lovecké zátiší / Otakar Číla

olej/dřevěná deska, rozměr 49,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, lokálně poškozená malba, oděrky na rámu

zobrazeno: 202x

Vyvolávací cena:

11 500

2019,09-1,02,20,28,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu