Čas na serveru 22:36:52

Otakar Číla
Lovecké zátiší

Id: 200201

Lovecké zátiší

  •  / Lovecké zátiší / Otakar Číla

olej/dřevěná deska, rozměr 49,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, lokálně poškozená malba, oděrky na rámu

zobrazeno: 594x

Vyvolávací cena:

30 000