Čas na serveru 10:30:38

Otakar Číla
Lovecké zátiší

Id: 432501

Lovecké zátiší

  •  / Lovecké zátiší / Otakar Číla

olej/karton, rozměr 30 x 24 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 17590x

Vyvolávací cena:

19 000