Otakar Číla
Mladý lovec
Id: 497202
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 872x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
10 000 Kč
2024,05-1,14,20,46,00
minimální příhoz 500 Kč