Čas na serveru 22:32:41

Otakar Číla
Mladý lovec

Id: 497202

Mladý lovec

  •  / Mladý lovec / Otakar Číla
  •  / Mladý lovec / Otakar Číla
  •  / Mladý lovec / Otakar Číla
  •  / Mladý lovec / Otakar Číla

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 1227x

Vyvolávací cena:
7 500

16 000