Čas na serveru 14:20:02

Otakar Číla
Motiv z Číny

Id: 380204

Motiv z Číny

  •  / Motiv z Číny / Otakar Číla

kombinovaná technika kvaš/papír, rozměr ve výřezu 49 x 38 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 1793x

Vyvolávací cena:

17 100