Čas na serveru 14:11:50

Otakar Číla
Při odpočinku

Id: 340603

Při odpočinku

  •  / Při odpočinku / Otakar Číla

olej/plátno, rozměr 47 x 38 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 966x

Vyvolávací cena:

43 000

Příhozy: 68