Čas na serveru 22:44:27

Otakar Číla
Přístav v Šanghaji

Id: 110704

Přístav v Šanghaji

  •  / Přístav v Šanghaji / Otakar Číla

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno a popsáno vlevo dole, datováno 1920, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stav

zobrazeno: 3266x

Vyvolávací cena:
10 000

32 000