Otakar Číla
Pytlák
Id: 500505
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 687x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
14 500 Kč
2024,05-1,14,20,44,00
minimální příhoz 500 Kč