Čas na serveru 15:48:39

Otakar Číla
Raněný albánský bojovník

Id: 231107

Raněný albánský bojovník

  •  / Raněný albánský bojovník / Otakar Číla

olej/plátno, rozměr 66 x 50 cm, značeno a popsáno vpravo dole, vlevo dole věnování, poškozený rám

zobrazeno: 1496x

Vyvolávací cena:

49 000

Příhozy: 65