Čas na serveru 21:52:44

Otakar Číla
Ráno na pastvě

Id: 738

Ráno na pastvě

  •  / Ráno na pastvě / Otakar Číla

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 65 cm, signováno vpravo dole O. Číla, obraz i rám ve výborném stavu viz foto, se souhlasem nového majitele by tento obraz mohl být uveřejněn v připravované autobiografii

zobrazeno: 5231x

Vyvolávací cena:
11 000

32 000