Čas na serveru 01:05:42

Otakar Číla
Rozhovor

Id: 294604

Rozhovor

  •  / Rozhovor / Otakar Číla
  •  / Rozhovor / Otakar Číla
  •  / Rozhovor / Otakar Číla

olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 4219x

Vyvolávací cena:

71 000

Příhozy: 94