Čas na serveru 08:51:07

Otakar Číla
Ruský tesař

Id: 333503

Ruský tesař

  •  / Ruský tesař / Otakar Číla
  •  / Ruský tesař / Otakar Číla
  •  / Ruský tesař / Otakar Číla
  •  / Ruský tesař / Otakar Číla

olej/plátno/karton, rozměr 51 x 35 cm, značeno a pospáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1135x

Vyvolávací cena:
3 800

31 000

Příhozy: 53