Čas na serveru 00:36:20

Otakar Číla
Šanghaj

Id: 210901

Šanghaj

  •  / Šanghaj / Otakar Číla
  •  / Šanghaj / Otakar Číla
  •  / Šanghaj / Otakar Číla

olej/plátno, rozměr 56 x 40 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, poškozený rám, drobné nedostatky v malbě

zobrazeno: 2576x

Vyvolávací cena:

33 000