Čas na serveru 14:07:22

Otakar Číla
Šanghaj

Id: 359704

Šanghaj

  •  / Šanghaj / Otakar Číla
  •  / Šanghaj / Otakar Číla
  •  / Šanghaj / Otakar Číla

olej/lepenka, rozměr viditelný 28 x 36 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1288x

Vyvolávací cena:

25 001